Marchegg 25.5.2008

Marchegg 25.5.2008 - obrázek

Aj keď sa nám v týždni stala malá nepríjemnosť, Betka prišla o zub,v nedeľu som sa toho roku prvý krát cítil na dostihoch naozaj dobre. Skoro celé doobedie trošku a miestami aj viac popŕchalo, ale poobede sa počasie upravilo a nakoniec bol z nedele naozaj pekný deň...
   V prvom rozbehu Betty bežala pri účasti aká bola, vlastne s jedinou vážnou súperkou Dolce Vitou Blue North. V boxe sa trochu pošmykla a do dráhy vybiehala s asi päť metrovou stratou, ktorú síce sťahovala, ale nestiahla a dobehla za Dolčenou v čase 23,33s. Kedže na štarte boli len 4 prihlásené feny tak druhé behy sa nebehali a do finále sme postúpili úplne ľahko...
  Vo finále sa stretli Dolčena s jednotkou, Betty s dvojkou, Beyonce Yelow Treasures s trojkou a Artemis so štvorkou. Tentokrát Betka vyštartovala dobre k čomu jej pomohol aj jej obľúbený box číslo 6. Celý čas sa s Dolčenou preťahovali o prvé miesto a ani po dobehu nám poradie nebolo hneď jasné. Nakoniec Betka vyhrala o stotinu pred Dolce Vitou za 23,00s. Čas ma v tomto prípade potešil o trošku viac ako prvé miesto, pretože to vyzerá tak, že Betka už je OK.
  Takže najbližšie ešte uvidíme kde sa uvidíme.